
Grupa: Użytkownik
Posty: 64 #8386027 Od: 2025-7-13
| Cześć, od jakiegoś czasu szukam gabinetu podologicznego i podczas przeglądania różnych opcji trafiłem na
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
Na stronie wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, ale zanim zdecyduję się umówić wizytę, chciałbym zapytać osoby, które miały już okazję korzystać z usług. Jak wygląda podejście do pacjenta, organizacja wizyty i ogólne wrażenia? |